O nás

 1. Jak se mohou ke zpravodajství zájemci dostat?
  Jednoduše na stránkách www.sestramt.cz a mobilní aplikace pro Android o iOS, kde stačí opět v jedné minutě vyplnit e-mailovou adresu a zaškrtnout si, z jakých oborů si přejete zpravodajství dostávat.
 1. Jaké výhody pracovníkům ve zdravotnictví SestraMT přinášejí?
  Byly doby (mých medicínských začátků), kdy jsme hltali všechny nové informace. V současnosti je problém opačný: informace se na nás řítí ze všech stran, ale mnohdy se brodíme spoustou zpráv, které vlastně nepotřebujeme, než najdeme to, co hledáme. SesraMT ma velmi ambiciózní cíl: zjednodušit vaši cestu k relevantním světovým i českým zprávám z oblasti medicíny a farmacie. Nechceme sestry zahlcovat množstvím „prázdných“ sdělení, ale vybírat to nejpodstatnější na základě našich mnohaletých zkušeností.
 1. Co zaručuje kvalitu informací?
  Především vy, naši čtenáři, kteří jak noviny Medical Tribune, tak i další časopisy odebíráte a čtete, případně i do nich přispíváte. Představujete pro nás cennou zpětnou vazbu a motivaci, abychom přinášeli to nejaktuálnější, co se v našem odborném světě děje. V budoucnosti uvítáme všechny podněty a názory. Chceme tu být i nadále především pro vás – české zdravotníky. Usilujeme o podporu všech odborných společností.
 1. Jak je zajišťováno financování projektu?
  Zcela stejně jako financování všech našich webových i tištěných projektů. Jsou to především naši seriózní partneři, kterým záleží na vzdělávání a informovanosti českých odborníků. Vydavatelství MEDICAL TRIBUNE CZ nikdy nezískávalo zdroje z grantů nebo jiné pravidelné „podpory“. Udržitelnost všech našich projektů stojí na tom, že dovedeme přinášet takové informace, které zaujmou.
 1. Proč by se měla sestra zaregistrovat na www.sestramt.cz?
  Naši redaktoři sledují vše, co se ve světě medicíny a farmacie děje. Snažíme se, aby nám neunikla žádná zajímavá informace. Jezdíme na kongresy jak po České republice, tak i v zahraničí, sledujeme důležitá světová zpravodajství, z nichž vybíráme ty zprávy, které mají co říci českým zdravotníkům. Sledujeme politicko-sociální kauzy, s nimiž seznamujeme odbornou veřejnost, aniž bychom tato dění jednostranně komentovali. Přinášíme data ze všech oblastí českého zdravotnictví, medicíny i farmacie. Chcete být „in“? Zaregistrujte se na www.sestramt.cz
 1. Bude nutné za zpravodajství platit?
  O zpoplatnění zpravodajství neuvažujeme, poskytujeme je jako nadstandardní službu čtenářům našich titulů a návštěvníkům webových stránek.